INŽI mados namai

 

"Inži" mados galerija siūlo elegantiškus aukštos kokybės drabužius moterims. Čia galima pasisiūdinti klasikinį kostiumėlį, laisvalaikio ar puošnų drabužį ar net vestuvinę suknelę. Mes ieškome netradicinių, įdomių sprendimų. Norime, kad mūsų klientai dėvėtų šiuolaikiškus, kokybiškus, elegantiškus ir mielus rūbus. Siekiame stiliaus, audinio ir drabužio konstrukcijos vienovės.
 
Rankų darbo siuvinėjimai, sudėtingiausios aplikacijos, prancūziški nėriniai- visa tai galima rasti "Inži" mados galerijoje, ir visa tai mes darome siekiant išryškinti fatališkos moters įvaizdį. Rezultatas, kurio siekiame kurdami kiekvieną drabužį - žavaus moteriškumo ir pasitikėjimo savimi derinys moteriai, kuri visada nori atrodyti tobulai. "Inži" mados galerija renkasi viliojanti ir nepaprastai moteriška moteris, žinanti, kaip suderinti stiprų charakterį ir rafinuotą eleganciją. 
 
Nuolatos tobuliname kirpimą, siuvimą bei konstravimą. Nuolatos pristatome savo kolekcijas, kurios sulaukią pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Suomijoje.
 
„Inži" mados galeriją atradę klientai žino, kad čia jiems bus sukurtas išskirtinis stilius, o mūsų profesionalus kolektyvas supažindins su naujausiomis mados tendencijomis už tą pačią kainą kurią išleistumėt parduotuvėse. Svarbiu argumentu rinktis mados galeriją, o ne masinę produkciją tampa ir pagal individualų kūno sudėjimą sukonstruoti ir pasiūti drabužiai. Tai ypač aktualu siūdinantis klasikinį kostiumą ar suknelę. Be to, mados galerijoje išsirinksite tik aukštos kokybės audinius pagal jums patinkantį atspalvį, raštą ir faktūrą.